Wiedza w dobrej formie

Wiedza jest potrzebna wszystkim. Dzięki temu co wiemy możemy starać się o dobrą pracę, która da nam zarobek. Im wcześniej zaczniemy się uczyć tym dla nas lepiej. O naukę małych dzieci muszą zadbać rodzice. Pamiętajmy, że dzieci uczą się doskonale, jeżeli zaproponujemy im zabawę. Nauka poprzez zabawę to jedna z najlepszych form, dzięki której nasze dzieci mogą się prawidłowo rozwijać. W przedszkolu proponują naszym pociechom wspaniałe, doskonale rozwijające zajęcia. Jednak my również jako rodzice zaproponujmy naszym dzieciom naukę poprzez zabawę. Przydać nam się mogą w tym celu wspaniałe książeczki, które zawsze otrzymamy w księgarni. Dla dzieci przygotowujących się do pójścia do zerówki możemy zakupić “Elementarz 5 latka. Akademia przedszkolaka” (https://www.taniaksiazka.pl/elementarz-5-latka-akademia-przedszkolaka-p-1364554.html).

“Akademia przedszkola”

“Akademia przedszkolaka” to seria wspaniałych książeczek, które dopasowane są do wieku dziecka. Nie są to książeczki ciężkie. Wręcz przeciwnie. Dziecko z wielką przyjemnością będzie do nich sięgało, dzięki czemu pozna pierwsze literki lub cyferki. Seria została opracowana bardzo starannie przez specjalistów, którzy doskonale wiedzą jakie potrzeby mają takie maluchy. Dodatkowo została wzięta podstawa programowa, dzięki której wiemy, że dziecko będzie przygotowane do zajęć w następnych latach. Za książeczki odpowiada wydawnictwo Aksjomat, które już od dłuższego czasu znajduje się na rynku zapewniając dobór odpowiednich książek edukacyjnych i nie tylko. Warto przejrzeć ich całościową ofertę, dzięki czemu znajdziemy coś dobrego dla wszystkich członków naszej rodziny.

Dla 5latka

Elementarz 5 latka. Akademia przedszkolaka” to książka, która jak sam tytuł wskazuje dedykowana jest w głównej mierze dla wszystkich 5 latków. Ze spokojem można jednak zaproponować wspólne rozwiązywanie trzy lub nawet czterolatkom. Może na początku nie będzie im łatwo poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami. Jednak wystarczy zachęta rodziców, a maluchy na pewno chętnie wysilą swoje szare komórki, aby spróbować dojść do prawidłowego rozwiązania. W tej książeczce znaleźć można cztery arkusze naklejek do zadań edukacyjnych, ćwiczenia rozwijające logiczne myślenie, szlaczki i labirynty i kolorowanki przygotowujące do pisania, wierszyki, zagadki łamigłówki i historyjki obrazkowe i jeszcze wiele innych. Przy tej książeczce można naprawdę doskonale spędzić czas. Wspólne rozwiązywanie najróżniejszych zadań to jedna z najlepszych propozycji. Nie tylko główki będą pracować, ale można wspaniale zacieśnić więzi ze swoim dzieckiem.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com